Seminar: BRÄNDING. SOTSIAALMEEDIA. MÜÜK. AASTAL 2015.

sihikud_paika_seminarAasta lõpp on parim aeg kokkuvõteteks ja uute sihtide seadmiseks. Kutsume Sind 12. detsembril, kell 17.45 Loomeinkubaatoris asetleidvale õhtuseminarile “Sihikud paika 2015”. Häälestame ja seame sihikuid eelseisvaks aastaks ning mõtleme, kuidas läbi brändiarenduse, sotsiaalmeedia ja nutikamate müügitegevuste paremaid äritulemusi saavutada.

Registreeru seminarile siin: http://sihikudpaika2015.eventbrite.com/

Seminari veeb: http://bit.ly/1s47dgx

Facebook eventhttp://on.fb.me/1wc2ZVH

Üles astuvad kolm eksperti brändingu, sotsiaalmeedia ja müügi vallast. Inspireeriv ja hariv õhtupoolik koos elava aruteluga, nii nagu tavaks on saanud.

Esinejad:

REMY KONIMOIS

Remy on brändistrateeg ja teenusedisainer agentuuris DDR. Ta tegeleb brändide loomise ning arendamisega aidates ettevõtetel käivitada ja arendada nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi brände.

Kuidas arendada brändi ja tõsta kliendimeeter kümnesse?
Bränding ehk maine- ja arvamuskujunduslik (mõjutus)töö käib igal pool ja igal tasandil. Haridusasutustes, poliitikas, riigiasutustes, erasektoris ja sinu pere- ning sõpraderingis. Remy räägib kolmest vundamentaalsest brändingu tööriistast, millele on rajatud sisuliselt kogu reklaami- ning turundusmaailm. Kui otsid ideid, kuidas konkurentsis paremini silma paista ja suuremat klientide poolehoidu võita, siis tule kuula, kuidas tõstavad ettevõtted oma kliendimeetreid kümnesse kasutades selleks brändingut!

JAAN KRUUSMA

Jaan töötab sotsiaalmeedia agentuuris 7BLAZE. Agentuur tegeleb Facebooki kampaaniate, rakenduste, reklaami ja fännilehe haldusega. Nende kliendite hulgas on AS SEBE, Delfi, Vestige Verdant, MINU teksad, Tallinna Nahatöökoda, Stolichnaya, IT Akadeemia jt. Nad on korraldanud üle 500 Facebooki kampaania ning arendanud üle 150 Facebooki kampaaniarakenduse ning mängu.

Teemadeks turundamine sotsiaalmeedias. Kuidas olla sotsiaalmeedias sotsiaalne? Mis on sinu äri eesmärk sotsiaalmeedias? Sihtgrupp – nende huvid – miks ta peaks sind kuulama? Kes on sinu äri sotsiaalmeedia avatar? Sotsiaalmeedia kanalid? Sotsiaalne sisuloome! Kuidas leida uusi fänne? Pildimängud ja rakendused.

 

Registreeru seminarile siinhttp://sihikudpaika2015.eventbrite.com/

Seminari veebhttp://bit.ly/1s47dgx

Facebook eventhttp://on.fb.me/1wc2ZVH

 

ERKI KUKK

Erki põhitööks on viimase 10 aasta jooksul olnud müügiorganisatsioonide loomine, ehitamine ja käivitamine nii, et need suudaksid töödata iseseisvalt. Ta on ehitanud üles ning juhtinud 51 liikmelist müügiorganisatsiooni Eestis ja USA-s. Teda on pärjatud mitmeid kordi tipp-müügimehe ning parima müügiorganisatsiooni ehitaja tiitliga. Hetkel koolitab ja nõustab ta müügijuhte ning aitab kujundada müügiorganisatsioonide kultuuri. Erki omab muljetavaldavat müügivõrgustikku Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Slovakkias, Tšehhis, Prantsusmaal, Bulgaarias, Moldovas, Bulgaarias, Rumeenias, Suurbritas, Šotimaal, USA-s ja Kanadas. Kui sind huvitab, kuidas saabuval 2015 aastal tõsta oma ettevõtte läbimüüki hüppeliselt, siis tule ja hangi kasulikke nõuandeid Eesti müügitipult.

Registreeru seminarile siinhttp://sihikudpaika2015.eventbrite.com/

Seminari veebhttp://bit.ly/1s47dgx

Facebook eventhttp://on.fb.me/1wc2ZVH

 

Seminar on tasuta!

Tähtis!
Seminarile pääseb ainult läbi eelregistreerimise. Osalejate arv on piiratud kuni 50-le inimesele. Eelnevalt registreerimata külalised seminarile ei pääse.

Seminar toimub Tallinnas Loomeinkubaatoris, Veerenni 24 C, III korrus (Baltika kvartal).

Telli endale teavitus uuest blogipostitusest e-maili peale või liitu meie rss feediga

Lisa oma arvamus:
Teenuste täpsem tutvustus lisandub lähipäevil.