Branding & Sotsiaalmeedia @ Garage48 HUB (Registreerimine lõppenud)

GarageHubSeminar2

(UUENDATUD 8.APRILL KL 13:00: Kohtade täitumise tõttu on seminarile registreerimine lõppenud)

9. aprillil kell 17.45 toimub Garage48 HUB’is (Rävala pst 7) seminar, kus jagavad oma teadmisi  brändistrateeg Remy Konimois ja sotsiaalmeedia ekspert Jaan Kruusma.  

Seminari teemad:

 

REMY KONIMOIS

Remy on brändistrateeg ja teenusedisainer agentuuris DDR. Tema tööks on kaubamärkidele strateegilise turunduskommunkatsiooni loomine ning arendamine. Aitab ettevõtetel käivitada ja arendada nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi brände.

Bränding ehk maine- ja arvamuskujunduslik (mõjutus)töö käib igal pool ja igal tasandil. Haridusasutustes, poliitikas, riigiasutustes, erasektoris ja sinu pere- ning sõpraderingis. Remy räägib kolmest fundamentaalsest brändingu tööriistast, millele on rajatud sisuliselt kogu reklaami- ning turundusmaailm. Kui otsid ideid, kuidas konkurentsis paremini silma paista ja suuremat klientide poolehoidu võita, siis tule kuula, kuidas tõstavad ettevõtted oma kliendimeetreid kümnesse kasutades selleks brändingut!

 

JAAN KRUUSMA

Jaan on sotsiaalmeedia spetsialist agentuuris 7Blaze. Tema igapäevatööks on sotsiaalmeediarakenduste, -mängude, ja -kampaaniate loomine ning läbiviimine.

Turundamine sotsiaalmeedias. Kuidas olla sotsiaalmeedias sotsiaalne? Mis on sinu äri eesmärk sotsiaalmeedias? Sihtgrupp – nende huvid – miks ta peaks sind kuulama? Kes on sinu äri sotsiaalmeedia avatar? Sotsiaalmeedia kanalid? Sotsiaalne sisuloome! Kuidas leida uusi fänne? Pildimängud ja rakendused.

REGISTREERI SEMINARILE SIIN: seminar.ddr.ee

SEMINARI FACEBOOK EVENT: Branding & Sotsialmeedia

Seminar on tasuta!

Tähtis!
Seminarile pääseb ainult läbi eelregistreerimise. Kohtade arv piiratud kuni 50-le inimesele. Eelnevalt registreerimata külalised seminarile ei pääse. Seminar toimub Garage48 HUB’is, mis asub aadressil Rävala pst 7 (Radisson Blu Hotel kõrval).

 

Telli endale teavitus uuest blogipostitusest e-maili peale või liitu meie rss feediga

3 kommentaari

 1. 1

  Olen teie seminarist huvitattud. Tänan kutsumast!


 2. 2

  Registreerun seminarile.


 3. 3
  Leo

  Mõtlesin homme teie ürituselt läbi astuda aga näe kohad juba täis ! Ehk tohin oma tabureti kaasa võtta või saab teid ka veebist vaadata? Ega mul omal häda suurt polegi. Tegin oma personaalse brändi juba ära nii Eesti kui ka välismaa inimeste aitamiseks leiunduse valdkonnas :) Tahtsin teile vaid pisut lisandväärtust tuua mõne tabava küsimuse ja isikliku kogemuse abil …


Lisa oma arvamus:
Teenuste täpsem tutvustus lisandub lähipäevil.