Privaatsus

Aitäh, et külastasid DDR e-turundusblogi. Blogi ja e-kursuse mõte on astuda sinuga diskussiooni, et läbi selle pakkuda praktilisi internetiturunduse tehnikaid, mida saaksid koheselt enda äri kasuks tööle panna.Millist infot me sinult küsime?


Päringute puhul küsime sinu nime, e-maili aadressi ja muid kontaktandmeid. Meie veebianalüütika tarkvara salvestab ka iga külastaja kohta anonüümset infot.Kuidas me seda infot kasutame?


E-maili vahendusel saadame sulle veelgi personaalsemat ja väärtuslikumat e-turundusalast infot, mis haakub paremini sinu konkreetsete huvide ja vajadustega. Aeg-ajalt võime sulle edastada ka erialaseid uudiseid või eripakkumisi. Statistilist infot kasutame selleks, et veebilehte veelgi paremaks muuta, periooditi küsime ka sinupoolset tagasisidet.Ka meie ei salli spämmi üldse.


Sellepärast hoolitseme, et sinu kontaktandmed ei satuks mitte kunagi kolmanda osapoole kätte. Kui mingil põhjusel meie info sulle enam huvi ei paku, siis võid end meie postiloendist välja arvata või kontaktandmeid muuta igal ajal, klikates e-mailis allolevatel linkidel.

Sul on meile lisaküsimusi?

Kui soovid privaatsuse kohta täpsemat infot, siis võid meiega kontakteeruda mitut erinevat moodi. Sa võid saata e-maili: remy@ddr.ee, suhelda läbi Skype’i või helistada telefonile +372 535 86 499.

Millist infot me Sinult küsime?

Teenuste täpsem tutvustus lisandub lähipäevil.