Kuidas tõsta e-poes toodete läbimüüki hüppeliselt? [vaata videot]

Kui sa tegeled jaekaubandusega ja kasutad toodete turustamiseks edasimüüjate internetipoode, siis kuidas tõsta seal oma läbimüüki?

 1. Püüa sihtgrupp otsimootorite kaudu ise kinni.
 2. Too külastaja enda veebilehele ja anna talle hüva nõu, et ta saaks langetada targemat ostuotsust.
 3. Presenteeri toodete eeliseid ja unikaalseid omadusi
 4. Tee ahvatlev pakkumine
 5. Suuna külastaja e-poodi

P.S. Kui sul tekkis selle teema kohta küsimusi või tahad midagi täpsustada, siis leiad mind Skype’ist või kirjuta: remy(ät)ddr.ee

Telli endale teavitus uuest blogipostitusest e-maili peale või liitu meie rss feediga

4 kommentaari

 1. 1
  veebipood

  Päris ebaadekvaatne jutt. Ärge kuulake soovitust, et iga toote müüja peab tegema ise enda veebipoe. Siin rääkijal puudub igasugune ettekujutus kuludest, hindadest ja tuludest. Kui palju maksab veebipoe tegemine ja sinna külastajate toomine? Kui selle mehe juttu järgiksid, oleksid pankrotis. Naeruväärne on soovitus, et ära näita oma sihtgrupile pilte riiulist vaid anna talle võõrtuslikke nõuandeid toodete valimise kohta. Kui keegi tahab riiulit osta, ei taha ta mingit videot vaid tahab nähe milline see riiul on, mida pakutakse. Põhimõtteliselt soovitatakse siin samasugust loba ajada nagu nad ise viseos ajavad. Selgelt asjatundmatu jutt lootuses et äkki saad kellegi jaoks arvamusliidriks. Ega ei saa küll kui ajad loba loba pärast.


 2. 2
  Remy

  Tere veebipood, ma ei ole kellegile andnud sellist nõu, et ta peaks tegema omaenda veebipoe. Minu nõuanne oli – häälesta oma veebileht müügile ning suuna külastaja siis veebipoodi edasi.
  Kui inimene otsib näiteks Google’ist riiulit, siis on väga hea mõte talle eelnevalt selgitada oma toote eeliseid, selle asemel, et ta kohe e-poodi suunata.


 3. 3
  Rene

  Kui klient on üles soojendatud ja juba valmis rahakotiraudu avama, miks ma siis peaksin ta saatma kuhugi mujale e-poodi ostu sooritama?
  Kas selleks, et enda kasumit vähendada ja e-poele vahendustasu maksta?


 4. 4
  Remy

  See on hea point ja olen sinuga täiesti nõus Rene, paraku millegipärast nii mõnigi ettevõte pelgab oma isikliku e-poe tegemist, kas siis arvab, et liiga kallis lõbu või ei olda kompetentsed haldama asja või lihtsalt liiga vana kooli suhtumisega.


Lisa oma arvamus:
Teenuste täpsem tutvustus lisandub lähipäevil.