Jätkuseminar: Branding, sotsiaalmeedia, Eksport

seminar2

Kuna 9. aprilli seminarile laekus üle 200 sooviavalduse ning Garage48 HUB mahutab vaid 60, siis otsustasime teha jätkuseminari. Jätkuseminar leiab aset 23.aprillil Baltika kvartalis asuvas Loomeinkubaatoris.

 

REGISTREERU SEMINARILE SIIN: turundusseminar.eventbrite.com

SEMINARI FACEBOOK EVENT: Branding & Sotsialmeedia

 

Seminari teemad:

Inkubaator Tallinn kutsub Sind 23. aprillil kell 17.30 Tallinna Ettevõtlusinkubaatoris asetleidvale õhtuseminarile. Üles astuvad kolm eksperti brändingu, sotsiaalmeedia ja ekspordi vallast:

 

REMY KONIMOIS

Remy on brändistrateeg ja teenusedisainer agentuuris DDR. Tema tööks on kaubamärkidele strateegilise turunduskommunkatsiooni loomine ning arendamine. Aitab ettevõtetel käivitada ja arendada nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi brände.

Bränding ehk maine- ja arvamuskujunduslik (mõjutus)töö käib igal pool ja igal tasandil. Haridusasutustes, poliitikas, riigiasutustes, erasektoris ja sinu pere- ning sõpraderingis. Remy räägib kolmest fundamentaalsest brändingu tööriistast, millele on rajatud sisuliselt kogu reklaami- ning turundusmaailm. Kui otsid ideid, kuidas konkurentsis paremini silma paista ja suuremat klientide poolehoidu võita, siis tule kuula, kuidas tõstavad ettevõtted oma kliendimeetreid kümnesse kasutades selleks brändingut!

 

JAAN KRUUSMA

Jaan on sotsiaalmeedia spetsialist agentuuris 7Blaze. Tema igapäevatööks on sotsiaalmeediarakenduste, -mängude, ja -kampaaniate loomine ning läbiviimine.

Turundamine sotsiaalmeedias. Kuidas olla sotsiaalmeedias sotsiaalne? Mis on sinu äri eesmärk sotsiaalmeedias? Sihtgrupp – nende huvid – miks ta peaks sind kuulama? Kes on sinu äri sotsiaalmeedia avatar? Sotsiaalmeedia kanalid? Sotsiaalne sisuloome! Kuidas leida uusi fänne? Pildimängud ja rakendused.

 

RANDO PÄRNA

Rando on äritugiteenusettevõtte Presenter tegevjuht ja See Forum Eesti SA juht. Rando omab laia ärivõrgustikku rohkem kui 40s riigis üle maailma. Tema igapäevatööks on investor- ja partnersuhete loomine ning arendamine.

Välisturud ja investorsuhted

Kuidas kujundada protsesse oma ettevõttes selliselt, et raha leiaks tee projektide juurde ning väärtuslikud teenused ja tooted tee välisturgudele.

 

Seminar on tasuta!

Tähtis!
Seminarile pääseb ainult läbi eelregistreerimise. Kohtade arv piiratud kuni 55-le inimesele. Eelnevalt registreerimata külalised seminarile ei pääse. Seminar toimub Loomeinkubaatoris, mis asub Tallinnas Baltika kvartalis, aadressil Veerenni 24. (III korrus, sissepääs hoovi poolt) Parkimine Baltika kvartali hoovis on tasuline!

 

Telli endale teavitus uuest blogipostitusest e-maili peale või liitu meie rss feediga

Lisa oma arvamus:
Teenuste täpsem tutvustus lisandub lähipäevil.