‘Business Model 2.0’ : Tegutse targalt – tööriistad kaasaegsele ettevõtjale

K&T

BUSINESS MODEL 2.0©” avatud seminaride sari on mõeldud kaasaegsele ettevõtjale kes tunneb, et vajab fundamentaalsemat lähenemist ettevõtte juhtimisele.

Seminaridel omandatakse praktilised tööriistad, mis aitavad tegutseda targemalt ning tõstavad sinu ettevõtte väärtust ja unikaalsust turul.

“BUSINESS MODEL 2.0″ tööriistade abil saavutab ettevõtja:

  1. 20% tegevuste abil 80% tulemused
  2. Uue kvaliteedi igapäevases juhtimises
  3. Võimekuse lahendada probleeme efektiivsemalt ning kiiremini
  4. Võime märgata uusi seniavastamata võimalusi
  5. Uued teadmised, kuidas hoida kokku aastaid väärtuslikku aega
  6. Uued praktilised oskused, kuidas tõsta ettevõtte unikaalset väärtust turul

sj

Tugeva juhi tunnuseks on isiklik võimekus lahendada tööalaseid probleeme sellisel viisil, et need enam ei kordu.

Vastupidiselt nõrgale juhtimisele, kus seistakse aastast-aastasse silmitsi samade probleemidega suunates enda tähelepanu tulekahjude kustutamisele, suudab tugev juht ettetulevaid takistusi ennetada ning sooritada lühikese ajaga kvalitatiivseid hüppeid, olgu selleks käibe ja kasumi hüppeline tõus, toote/teenuse innovatsioon ja penetratsioon uuele turule või meeskonna kasvatamine.

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – Facebook event

Koha seminarile kindlustab eelregistreerumine.

Registreeru siin

Osta pilet siit
- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - - 

„BUSINESS MODEL 2.0″ – Jätkusuutlik EDU“ on juhtimismudel, mille teadlikul kasutamisel on olemas suur pilt ehk holistiline ülevaade kõikide detailide omavaheliste seoste kohta, mis ettevõtte ehitamisel ja arendamisel aset leiavad.

Suurt pilti omamata ollakse silmitsi piiratud tegevuste ja olukordade ahelaga, millega kaasneb lõpmatute probleemide jada. Sellisel teel esilekerkivaid probleeme ei ole võimalik lahendada. Neid on võimalik ajutiselt leevendada.

Probleemide algpõhjusi eirates kipuvad need korduma uutes olukordades ja uues kuues pärssides sellisel teel meeskonna tegelikku potentsiaali ja võimekust. Sellel samal põhjusel suudavad märkimisväärse kasumini ning valdkonnaliidri positsioonini tõusta vaid 10-20% ettevõtetest. See võimekus on olemas palju rohkematel, puudub vaid teadmine.

at

 

Kas sinul on olemas enda äri ehitamise süsteem? Suur pilt?

Kui efektiivne see on?

Statistika ütleb: 90% juhtidest ei saavuta enda seatud eesmärke.

Miks on see nii, et ambitsioonikad eesmärgid enamusel ei realiseeru?

 

„BUSINESS MODEL 2.0 – Jätkusuutlik EDU“ illustreerib sulle, et selline tegutsemist piirav olukord ei ole vääramatu Force Majeure, vaid sellel on kindel tekkemehhanism ja põhjused. Valdkonnaliidri positsiooni omav juht suudab eemaldada neid takistusi intuitiivselt. Business Model 2.0 õpetab kuidas teha seda teadlikult.

Seminar toimub 22.märtsil 2016 kell 18.30 hotellis L’Ermitage aadressil Toompuiestee 19, Tallinn. Seminaril osalemise tasu: €15

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – Facebook event

Koha seminarile kindlustab eelregistreerumine.

Registreeru siin

Osta pilet siit
- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - - 

Pileti saab osta ka kohapeal 20 minutit enne algust nii kaardimaksega kui sularahas. Selleks palume eelregistreeruda siin

Parkimine tasuta hotell L’Ermitage parklas.

Business Model 2.0 autorid:

REMY KONIMOIS

Remy on äri- ja juhtimiskonsultant agentuuris DDR. Tema igapäevatööks on organisatsiooni teenusprotsesside innovatsioon; tulevikujuhtimine ja brändiarendus. Remy juhtimisalane moto on: “Inimesi ei huvita lühiajaline edu. Meid huvitab jätkusuutlik edu. Kui sinu tegevuste kese asub lühiajaliste eesmärkide püüdmisel, siis ei ole võimalik jätkusuutlikku ning kestvat edu saavutada. Vajaduspõhine elu- ja äritegevus sulgeb inimeste tegeliku sisemise potentsiaali ning takistab ambitsioonikate visioonide realiseerumist. Jätkusuutlik edu algab alati ainult sisemisest kvalitatiivsest hüppest, mille tulemusena saavutab inimene võime sammuda järjepidevalt ühelt edult teisele, aastast aastasse.”

TARVO TOBBI

Tarvo on IKT spetsialist EAS’is. Tema igapäeva tööks on aidata sise- ja välisklientidel lahendada tehnoloogiaga seotud küsimusi. Aastate jooksul on ta omandanud ülevaate tehnoloogiast. Isikliku initsiatiivi tulemusena on juurde õpitud äriprotsesside toimimise loogikat. Tarvo juhtimisalane moto on: “Suurim juhtimine elus on oma tugevuste, annete ja oskuste täielik ärakasutamine nii, et see toimib sünkroonis meie mõtlemise, tunnete ning emotsioonidega.”

Telli endale teavitus uuest blogipostitusest e-maili peale või liitu meie rss feediga

Lisa oma arvamus:
Teenuste täpsem tutvustus lisandub lähipäevil.